Dyskusyjny Klub Filmowy Rotunda. Każdy ma swoje lato. Spotkanie z Tomaszem Jurkiewiczem

wtorek, 19 maja 2026, 19:00

  • wtorek, 19 maja 2026, 19:00
>

Co jakiś czas wracamy do filmów twórców, którzy debiutowali na naszym festiwalu. W 2007 roku Tomasz Jurkiewicz otrzymał na Etiuda&Anima nagrodę Złotego Dinozaura za film dokumentalny Radioakcja.
 
Z ogromną dumą i jeszcze większą przyjemnością prezentujemy jego debiut fabularny:
Każdy ma swoje lato
reż. Tomasz Jurkiewicz
Polska, 2020, 77 min, film fabularny
 
Występują: Sandra Drzymalska, Nicolas Przygoda, Anita Poddębniak, Maciej Grzybowski
 
O filmie:
Zbuntowana Agata przyjeżdża do małego miasteczka do swojej wakacyjnej pracy. Tam spotyka miejscowego chłopaka, Mirka — i ich drogi zaczynają się splatać.
 
19.05.2026 (wtorek), godz. 19.00
aula Akademii Sztuk Pięknych, Plac Matejki 13 w Krakowie

Po seansie zapraszamy na spotkanie z reżyserem Tomaszem Jurkiewiczem oraz Agnieszką Zając, odpowiedzialną za lokacje podczas produkcji
 
Zapraszają:
Dyskusyjny Klub Filmowy Rotunda, Fundacja Etiuda&Anima oraz Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie.
 
(materiały organizatora)

 

Inne: wstęp wolny

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

pl. Matejki 13

Galeria ASP, ul. Basztowa 18
Galeria Wydziału Malarstwa, pl. Matejki 13
Galeria Cztery Ściany, ul. Lea 27-29
Galeria Schody, ul. Smoleńsk 9
Galeria Jednej Książki, ul. Smoleńsk 9
Galeria Wydziału Grafiki, ul. Humberta 3
Galeria inAW, ul. Humberta 3

OK Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.